Flowerhorn Greece
Welcome to FG - Καλως ηρθατε στο FG
Flowerhorn Greece
Welcome to FG - Καλως ηρθατε στο FG
Flowerhorn Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Flowerhorn Greece

All about Hybrids and Flowerhorn lovers! Τα παντα για τα Flowerhorn και τα συγγενικα ειδη!
 
ΦόρουμΦόρουμ  Πορταλ FGFΠορταλ FGF  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο?

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vagvader
Hybrid Psychopath
vagvader


Αριθμός μηνυμάτων : 1231
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2011
Τόπος : Κηφισια

Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο?   Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 19, 2013 5:22 am

tasos269 έγραψε:
Παντως τον βλεπω ζεστο , σε διαστημα ενος μηνος εφερε 2 φορες?
Ναι ναι εχει πιασει την ακρη και θα φερνει καθε μηνα!!! Αυτο που δεν του φερνουν ακομα ενω τα εχουν στην λιστα ειναι red texas. Παντα βαζει τη παραγγελεια αλλα δεν του ερχετε τιποτα!!! Ειμαι πολυ περιεργος να δω αν ποτε φερει τι ποιοτητας θα παραλαβει!!!

Παντως ειμαστε σε πολυ καλο δρομο πια.... Ο επιμενων και περιμενων νικα!!!!Laughing 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://flowerhorn.forumgreek.com
vagvader
Hybrid Psychopath
vagvader


Αριθμός μηνυμάτων : 1231
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2011
Τόπος : Κηφισια

Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο?   Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 19, 2013 9:49 am

Δειτε τι απαντησε ο admin του FlowerhornRus.com φορουμ....

Τον ρωτησα ποιο απο τα δυο θα προτιμουσε να παρει αυτος αν ειχε την επιλογη μεταξυ αυτων και μου απαντησε...

"wow.. i could see why its hard to figure out which on is which.. both are great quality and both has their differences.. well with that stated.. are you a Short Body fan? A color Fan.. and a head kinda guy.

both has head.. but i think the SB has a nicer head, more proportional.. the SB has a better face but the pearl has better eyes.. both are double flowerline..

but for breeding Id go with the SB but that depends on what kind of female you using for it is lacking pearls.. the pearl one is a dime of dozen here.. and the sb is more rare with that tone of red.. I do see that SB looks like it got beaten up.

Tail on these two are good, but the SB finnages archs too much.. if the pearl face was better Id go with it, but man i surely hate that face...yeah man its a hard one.. what you like and why?? thanks for sharing"

Οποτε παμε για το κοκκινο SB!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://flowerhorn.forumgreek.com
so
Advisor
so


Αριθμός μηνυμάτων : 279
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2011
Ηλικία : 63
Τόπος : Αθήνα

Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο?   Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 19, 2013 9:59 am

Να δούμε και τι τιμή θα ζητάει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris
Moderator



Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 20/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Κρήτη

Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο?   Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 19, 2013 10:01 am

Ίσως το sb να έχει και καλύτερα γονίδια και να είναι πιο εξελιγμένο. Πάντως για να το λέει ο αντμιν του fhrus σίγουρα θα έχει δίκιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
so
Advisor
so


Αριθμός μηνυμάτων : 279
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2011
Ηλικία : 63
Τόπος : Αθήνα

Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο?   Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 19, 2013 10:08 am

Θέμα γούστου είναι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris
Moderator



Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 20/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Κρήτη

Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο?   Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 19, 2013 10:12 am

Όχι μόνο. Στην συγκεκριμένη περίπτωση που το ψάρι προορίζεται για γέννα, το πιο εξελιγμένο ψάρι, με τα καλύτερα χαρακτηριστικά θα δώσει καλύτερα γονίδια στα μικρά και θα βγουν άριστα αποτελέσματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagvader
Hybrid Psychopath
vagvader


Αριθμός μηνυμάτων : 1231
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2011
Τόπος : Κηφισια

Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο?   Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 19, 2013 11:07 am

O so εχει δικιο, ειναι θεμα γουστου αλλα θα σας πω την αποψη μου σχετικα με τα 2 ψαρια. Το πρωτο το εχουμε δει ξανα στο WI. Το δευτερο απο την αλλη ειναι πρωτη φορα που ερχεται κατι τετοιο, για μενα το δευτερο εχει το περισσοτερο κοκκινο που εχω δει ποτε στα ελληνικα μαγαζια και επισης το πιο παχυ και πολυ μαυρο flowerline. Τα 2 αυτα σημαδια δειχνουν οτι το ψαρι αυτο εχει υποστει μεγαλη εξελιξη και σιγουρα ειναι F3 γεννα ΖΖ (ισως και παραπερα). Οπως λεει και ο admin θα ηταν καλυτερη επιλογη στο να δωσουμε καλο DNA σε γεννα kamfa. Ενας τετοιος πατερας ενδεχεται να δωσει ισως και king kamfa με την ΚΚΡ μου!!!

Αυτο θα παρω γιατι μην ξεχνατε οτι εχω και μια κυρια ΖΖ με απιστευτα πολλες περλες οποτε ακομα και ως γραμμη ΖΖ εχω να το βελτιωσω στη πορεια! Φανταστειτε το SB που ειναι τοσο κοκκινο να κανει γεννα με την θηλυκια ΖΖ τη μικρη με τις περλες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://flowerhorn.forumgreek.com
Giorgos

Giorgos


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2013
Ηλικία : 26
Τόπος : Αθήνα

Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο?   Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 19, 2013 2:00 pm

vagvader έγραψε:


Αυτο θα παρω γιατι μην ξεχνατε οτι εχω και μια κυρια ΖΖ με απιστευτα πολλες περλες οποτε ακομα και ως γραμμη ΖΖ εχω να το βελτιωσω στη πορεια! Φανταστειτε το SB που ειναι τοσο κοκκινο να κανει γεννα με την θηλυκια ΖΖ τη μικρη με τις περλες!

Για αυτό μου έδωσες το τέξας?
Για να μην πάρω εγώ από τα μωρά!?!?! Suspect Razz 




Υ.γ:πλάκα κάνω Razz 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagvader
Hybrid Psychopath
vagvader


Αριθμός μηνυμάτων : 1231
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2011
Τόπος : Κηφισια

Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο?   Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 19, 2013 2:13 pm

[quote="Giorgos"]
vagvader έγραψε:


Αυτο θα παρω γιατι μην ξεχνατε οτι εχω και μια κυρια ΖΖ με απιστευτα πολλες περλες οποτε ακομα και ως γραμμη ΖΖ εχω να το βελτιωσω στη πορεια! Φανταστειτε το SB που ειναι τοσο κοκκινο να κανει γεννα με την θηλυκια ΖΖ τη μικρη με τις περλες!
Για αυτό μου έδωσες το τέξας?
Για να μην πάρω εγώ από τα μωρά!?!?! Suspect Razz 


χαχα... ναι!
Και εγω πλακα κανω βρε συ, αν το τεξας δεν σου αρεσει η δεν το θες, απλα το πας σε ενα πετσοπ και το χαριζεις! Δεν σε υποχρεωνει κανεις να μεινεις μαζι του! Οσο για τα μικρα του WI κανε μια βολτα πρωτα και αν σου αρεσει κανενα, τσιμπα το!Wink 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://flowerhorn.forumgreek.com
Giorgos

Giorgos


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2013
Ηλικία : 26
Τόπος : Αθήνα

Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο?   Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 19, 2013 2:20 pm

Δεν υπάρχει περίπτωση να το δώσω!!! χεχε!
όχι εννοώ όταν θα πάρεις εσύ και τα ζευγαρώσεις Very Happy Razz 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagvader
Hybrid Psychopath
vagvader


Αριθμός μηνυμάτων : 1231
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2011
Τόπος : Κηφισια

Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο?   Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 19, 2013 2:23 pm

Giorgos έγραψε:
Δεν υπάρχει περίπτωση να το δώσω!!! χεχε!
όχι εννοώ όταν θα πάρεις εσύ και τα ζευγαρώσεις Very Happy Razz 
Σταυρωστε τα δαχτυλα και μακαρι να γινει γεννα!!!
Σε πρωτη φαση θα δοκιμασω καμφα με το ΚΚΡ μου και οταν μεγαλωσει με το καλο η μικρη ΖΖ μου θα παρει μερος και αυτη με τον SB.
Οπως ειπα και πιο πανω ειμαστε σε πολυ καλο δρομο!!!!

Θα εχουμε εξελιξεις συντομαααααα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://flowerhorn.forumgreek.com
Giorgos

Giorgos


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2013
Ηλικία : 26
Τόπος : Αθήνα

Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο?   Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 19, 2013 2:40 pm

Ωραία!!
Τι θα βγάλουμε από τις γέννες?
Κάποιο red texas?το θέλω αυτό το ψάρι τρελά..!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagvader
Hybrid Psychopath
vagvader


Αριθμός μηνυμάτων : 1231
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2011
Τόπος : Κηφισια

Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο?   Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 19, 2013 2:46 pm

Red texas βγαινει μονο απο τεξας και μιδα η παπαγαλο, απο τα ΖΖ SB βγαζεις μονο καμφα αν τα βαλεις με BP η βγαζεις το ειδος τους αν τα βαλεις με ΖΖ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://flowerhorn.forumgreek.com
vagvader
Hybrid Psychopath
vagvader


Αριθμός μηνυμάτων : 1231
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2011
Τόπος : Κηφισια

Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο?   Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 19, 2013 2:47 pm

Με αλλα λογια εσυ βρεπει να βρεις μια θηλυκια παπαγαλινα (πολυ δυσκολο) η να βρεις μια μικρη μιδα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://flowerhorn.forumgreek.com
Giorgos

Giorgos


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2013
Ηλικία : 26
Τόπος : Αθήνα

Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο?   Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 19, 2013 2:55 pm

έχω βρεί θηλυκό mida 20cm αλλά το έχουν 50 ευρώ...
Και ακόμα δεν υπάρχει το ενυδρείο...αν ενδιαφέρεται κάποιος ας μου στείλει π.μ να του πω που είναι να το πάρει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagvader
Hybrid Psychopath
vagvader


Αριθμός μηνυμάτων : 1231
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2011
Τόπος : Κηφισια

Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο?   Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 19, 2013 11:05 pm

Κοιτα 50€ για 20 εκατ μιδα θηλυκο (αλλα να ειναι θηλυκο ετσι???scratch ) δεν ειναι πολλα αν σκεφτει κανεις οτι εχουν στη λυκοβρυση σε πετσοπ εναν αρσενικο μιδα στα 180 ευρω affraid 

Στη δικια σου ομως περιπτωση και αν θελεις καποτε να κανεις μιξη το τεξας με καποιο μιδα θα πρεπει να βρεις θηλυκο στο ιδιο περιπου μεγεθος, κατι που το κανει ομως δυσκολο γιατι σε τεοιο μεγεθος δεν το καταλαβαινεις αν ειναι αρσενικο η θηλυκο. Να φανταστεις οτι αυτο το τεξας οταν το πηρα, το πηρα για θηλυκο..... και μετα απο 1 μηνα φανηκε απο κατω τι ηταν...cyclops
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://flowerhorn.forumgreek.com
Giorgos

Giorgos


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2013
Ηλικία : 26
Τόπος : Αθήνα

Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο?   Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 19, 2013 11:32 pm

Δύσκολο τότε...μέχρι να φτάσει το texas 20 εκατοστά...Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 189724 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagvader
Hybrid Psychopath
vagvader


Αριθμός μηνυμάτων : 1231
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2011
Τόπος : Κηφισια

Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο?   Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 20, 2013 1:03 am

Giorgos έγραψε:
Δύσκολο τότε...μέχρι να φτάσει το texas 20 εκατοστά...Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 189724 
Τα τεξας εχουν και ενα αλλο αρνητικο θεμα, μεγαλωνουν αργα.... και θελουν και τεραστιο ενυδρειο αν θελεις να τα μεγαλωσεις πιο αμεσα...
Γιαυτο και τα μεγαλα τεξας ειναι πανακριβα στα μαγαζια.... οχι σαν και εμας που διναμε μεγαλα τεξας και μαλιστα θηλυκα στα 50€ και δεν τα επαιρνε κανεις...χαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://flowerhorn.forumgreek.com
Giorgos

Giorgos


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2013
Ηλικία : 26
Τόπος : Αθήνα

Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο?   Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 20, 2013 1:32 am

Το έχω καταλάβει...
Με λίγα λόγια μεγάλο texas είναι σπάνιο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagvader
Hybrid Psychopath
vagvader


Αριθμός μηνυμάτων : 1231
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2011
Τόπος : Κηφισια

Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο?   Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 20, 2013 3:31 am

Γενικα δεν βρισκεις μεγαλα τετοια ψαρια. ειναι τυχαιο και δεν ξερεις ποτε θα το βαρεθει καποιος και θα το εχει παρατησει σε πετσοπ χαριζοντας το....

Προσφατα ετσι ειχα δει ενα τεραστιο red severum 28cm οπου το εδιναν κανα 60ρι στο πετσιτυ κηφισιας! (ενω τους το ειχε χαρισει πελατης...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://flowerhorn.forumgreek.com
so
Advisor
so


Αριθμός μηνυμάτων : 279
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2011
Ηλικία : 63
Τόπος : Αθήνα

Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο?   Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 21, 2013 9:15 am

vagvader έγραψε:
Γενικα δεν βρισκεις μεγαλα τετοια ψαρια. ειναι τυχαιο και δεν ξερεις ποτε θα το βαρεθει καποιος και θα το εχει παρατησει σε πετσοπ χαριζοντας το....

Προσφατα ετσι ειχα δει ενα τεραστιο red severum 28cm οπου το εδιναν κανα 60ρι στο πετσιτυ κηφισιας! (ενω τους το ειχε χαρισει πελατης...)
To site του WI έχει πέσει. Το SB το πήρες? Έβαλαν τιμές σήμερα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagvader
Hybrid Psychopath
vagvader


Αριθμός μηνυμάτων : 1231
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2011
Τόπος : Κηφισια

Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο?   Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 21, 2013 9:29 am

so έγραψε:
vagvader έγραψε:
Γενικα δεν βρισκεις μεγαλα τετοια ψαρια. ειναι τυχαιο και δεν ξερεις ποτε θα το βαρεθει καποιος και θα το εχει παρατησει σε πετσοπ χαριζοντας το....

Προσφατα ετσι ειχα δει ενα τεραστιο red severum 28cm οπου το εδιναν κανα 60ρι στο πετσιτυ κηφισιας! (ενω τους το ειχε χαρισει πελατης...)
To site του WI έχει πέσει. Το SB το πήρες? Έβαλαν τιμές σήμερα?
Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 108342 Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 108342 Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 108342  Ναι τον πηρα!!!!! Και τα εχουν σε σουπερ τιμες! Τα μικρα B" grade τα εχουν στα 19και κατι και τα 2 μεγαλα 11-12 εκατ τα εχουν στα 110€

Ανεβαζω φωτο αμεσαααα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://flowerhorn.forumgreek.com
so
Advisor
so


Αριθμός μηνυμάτων : 279
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2011
Ηλικία : 63
Τόπος : Αθήνα

Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο?   Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 21, 2013 9:41 am

Τα 19€ για τα μικρά μου φαίνονται πολλά αν λάβουμε υπόψη ότι την ίδια τιμή είχε και για αυτά της προηγούμενης παραλαβής.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagvader
Hybrid Psychopath
vagvader


Αριθμός μηνυμάτων : 1231
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2011
Τόπος : Κηφισια

Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο?   Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 21, 2013 9:43 am

so έγραψε:
Τα 19€ για τα μικρά μου φαίνονται πολλά αν λάβουμε υπόψη ότι την ίδια τιμή είχε και για αυτά της προηγούμενης παραλαβής.
Ναι δεν αξιζουν σαν αυτα που πηραμε σεπτεμβριο αλλα ενα απο αυτα αξιζει!!!
Να πω επισης οτι εχουν το ενα το καλο αλλα και αλλο ενα πολυ κοκκινο, πανε για SRD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://flowerhorn.forumgreek.com
so
Advisor
so


Αριθμός μηνυμάτων : 279
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2011
Ηλικία : 63
Τόπος : Αθήνα

Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο?   Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 21, 2013 9:52 am

Δεν μ' αρέσει που στο κάπως καλό η flowerline φτάνει μέχρι τη μέση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Που ειδατε να πουλανε κατι αξιολογο?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Flowerhorn Greece :: Stores & sales & info :: Stores, Sites and Locations - Καταστηματα, σελιδες και τοποθεσιες-
Μετάβαση σε: