Flowerhorn Greece
Welcome to FG - Καλως ηρθατε στο FG
Flowerhorn Greece
Welcome to FG - Καλως ηρθατε στο FG
Flowerhorn Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Flowerhorn Greece

All about Hybrids and Flowerhorn lovers! Τα παντα για τα Flowerhorn και τα συγγενικα ειδη!
 
ΦόρουμΦόρουμ  Πορταλ FGFΠορταλ FGF  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Potamotrigon motoro - Σαλάχια γλυκού νερού

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
macedonia_greece

macedonia_greece


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2014
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Potamotrigon motoro - Σαλάχια γλυκού νερού  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Potamotrigon motoro - Σαλάχια γλυκού νερού    Potamotrigon motoro - Σαλάχια γλυκού νερού  Icon_minitimeΠαρ Μάης 02, 2014 1:56 pm

Καλησπέρα σας .

Θέλω να μάθω πληροφορίες από άτομα που είχαν στην κατοχή τους για το σαλάχι αυτό ή έχουν διαβάσει ή έχουν ακούσει .

Επίσης που θα μπορούσα να βρω ή αν τυχαίνει να πουλάει κάποιος .

Ευχαριστώ πολύ !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris
Moderator



Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 20/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Κρήτη

Potamotrigon motoro - Σαλάχια γλυκού νερού  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Potamotrigon motoro - Σαλάχια γλυκού νερού    Potamotrigon motoro - Σαλάχια γλυκού νερού  Icon_minitimeΔευ Μάης 05, 2014 8:39 am

Δεν έχω στην κατοχή μου αλλά ξέρω αρκετά πράγματα. Το συγκεκριμένο έχει τελικό μέγεθος 70εκ+ διάμετρο δίσκου, μαζί με την ουρά 1+ μέτρο. Για να φτάσουν αυτό το μέγεθος θα χρειαστούν 5+ χρόνια. Χρειάζονται ενυδρείο με αρκετά μεγάλο πλάτος. Αν βρεις ζευγάρι η αναπαραγωγή δεν είναι πολύ δύσκολη.. Όταν είναι σε μικρό μέγεθος χρειάζονται πολύ φροντίδα. Στείλε μου π.μ. να σου πω που θα βρεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Potamotrigon motoro - Σαλάχια γλυκού νερού
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΣΑΛΑΧΙ !! (POTAMOTRYGON MOTORO)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Flowerhorn Greece :: Predators & Others :: Showroom-
Μετάβαση σε: