Flowerhorn Greece
Welcome to FG - Καλως ηρθατε στο FG
Flowerhorn Greece
Welcome to FG - Καλως ηρθατε στο FG
Flowerhorn Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Flowerhorn Greece

All about Hybrids and Flowerhorn lovers! Τα παντα για τα Flowerhorn και τα συγγενικα ειδη!
 
ΦόρουμΦόρουμ  Πορταλ FGFΠορταλ FGF  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Ζητηση ψαριων

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katsemm




Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2013
Ηλικία : 40

Ζητηση ψαριων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ζητηση ψαριων   Ζητηση ψαριων Icon_minitimeΤρι Ιουν 28, 2016 10:06 am

Καλησπερα στο φορουμ υστερα απο μεγαλη αποχη απο το χομπι για προσωπικους λογους λεω να ξαναρχισω σιγα σιγα και ζηταω ψαρια δεν εχω κατι στο μυαλο μου ψαχνω κατι αναμεσα σε flowerhorn η red texas η κατι σε kkp παντα σε υψηλο grande!!!επισης θα με ενδιεφερε και green texas η green terror η κανα midas τελοσπαντων οτι εχεται στειλτε μου πμ και βλεπουμε ευχαριστω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagvader
Hybrid Psychopath
vagvader


Αριθμός μηνυμάτων : 1231
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2011
Τόπος : Κηφισια

Ζητηση ψαριων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζητηση ψαριων   Ζητηση ψαριων Icon_minitimeΤετ Ιουν 29, 2016 12:21 am

Εχεις πμ φιλε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://flowerhorn.forumgreek.com
 
Ζητηση ψαριων
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Παραγγελεία ψαριών!!
» Ζητηση αρσενικου Midas 20+ cm
» Ζητηση θηλυκου ZZ reddragon
» Ζήτηση θυληκού ψαριού
» ΖΗΤΗΣΗ Amphilophus Trimaculatus

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Flowerhorn Greece :: Stores & sales & info :: Buy/sales/trade - Αγοραστε/πουληστε/ανταλλαξτε-
Μετάβαση σε: