Flowerhorn Greece
Welcome to FG - Καλως ηρθατε στο FG
Flowerhorn Greece
Welcome to FG - Καλως ηρθατε στο FG
Flowerhorn Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Flowerhorn Greece

All about Hybrids and Flowerhorn lovers! Τα παντα για τα Flowerhorn και τα συγγενικα ειδη!
 
ΦόρουμΦόρουμ  Πορταλ FGFΠορταλ FGF  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 SUPER RED DRAGOΝ!!! Η επιστροφη!!!

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
totalizer




Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2011

SUPER RED DRAGOΝ!!! Η επιστροφη!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SUPER RED DRAGOΝ!!! Η επιστροφη!!!   SUPER RED DRAGOΝ!!! Η επιστροφη!!! Icon_minitimeΤρι Ιουν 10, 2014 2:17 pm

[url=[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/url][url=[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/url][url=[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]][/url][url=[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/url]Μετα απο μια βδομαδα προσαρμογης το καμαρι μου επεστρεψε στο σπιτι του απο τα χερια του SO!! Τελικη ψαροσυνθεση  λοιπον με τον αρσενικο μου A grade SUPER RED DRAGON!!!

Aπολαυστε τον Maniac στα 350 λιτρα του!!
Συντομα κ αλλες!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagvader
Hybrid Psychopath
vagvader


Αριθμός μηνυμάτων : 1231
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2011
Τόπος : Κηφισια

SUPER RED DRAGOΝ!!! Η επιστροφη!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SUPER RED DRAGOΝ!!! Η επιστροφη!!!   SUPER RED DRAGOΝ!!! Η επιστροφη!!! Icon_minitimeΤετ Ιουν 11, 2014 4:37 am

SUPER RED DRAGOΝ!!! Η επιστροφη!!! 54116 SUPER RED DRAGOΝ!!! Η επιστροφη!!! 54116 SUPER RED DRAGOΝ!!! Η επιστροφη!!! 54116 
Αυτό το ψαρι με εκπλησει παρα πολύ, κατι που δεν εκανε όταν το πρωτοειχα δει στο WI.
Εχει κανει το καλυτερο καρουμπαλο που εχω δει (σε ελληνικο εδαφος παντα), είναι τυπου "waterkok" και πιστευω ότι με καλη διατροφή και λιγο παιχνιδι (με το να ασχολεισαι + καθρεπτες κλπ) θα γινει ακομα καλυτερος!
Είναι και αυτος SB όπως ο δικος μου (R.I.P) και από ότι νομιζω πια με σιγουρια πρεπει να ηταν σιγουρα αδερφια! (κατι που σημαινει ότι εάν τυχων το μικρο ένα και μοναδικο είναι θηλυκο, τοτε παμε για F2  Wink )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://flowerhorn.forumgreek.com
dimitris
Moderator



Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 20/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Κρήτη

SUPER RED DRAGOΝ!!! Η επιστροφη!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SUPER RED DRAGOΝ!!! Η επιστροφη!!!   SUPER RED DRAGOΝ!!! Η επιστροφη!!! Icon_minitimeΠεμ Ιουν 12, 2014 3:59 am

Πολύ ωραίο ψάρι και σε σωστό ενυδρείο. Να είχε και ο δικός μου τέτοιο καρούμπαλο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totalizer




Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2011

SUPER RED DRAGOΝ!!! Η επιστροφη!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SUPER RED DRAGOΝ!!! Η επιστροφη!!!   SUPER RED DRAGOΝ!!! Η επιστροφη!!! Icon_minitimeΤρι Αυγ 05, 2014 8:49 pm

ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια παιδια!!!το ψαρι ειναι πολυ δραστηριο και οσο ασχολουμαι μαζι του ολο και κοκκινιζει και βελτιονεται!!! Συντομα νεες φωτο!! cheers 

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totalizer




Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2011

SUPER RED DRAGOΝ!!! Η επιστροφη!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SUPER RED DRAGOΝ!!! Η επιστροφη!!!   SUPER RED DRAGOΝ!!! Η επιστροφη!!! Icon_minitimeΤρι Αυγ 05, 2014 9:45 pm

υγ: το καρουμπαλο του συνεχια μεγαλωνει..μου χει κανει τρελη εντυπωση και οταν το ταιζω το βγαζει εξω απο την επιφανεια του νερου και καθεται και το χαιδευω με τις ωρες...επισης η υφη του ειναι σαν ζελες-λιπος!!πολυ μαλακο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagvader
Hybrid Psychopath
vagvader


Αριθμός μηνυμάτων : 1231
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2011
Τόπος : Κηφισια

SUPER RED DRAGOΝ!!! Η επιστροφη!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SUPER RED DRAGOΝ!!! Η επιστροφη!!!   SUPER RED DRAGOΝ!!! Η επιστροφη!!! Icon_minitimeΤετ Αυγ 06, 2014 12:18 am

Μπραβο ρε βαγγο, ειναι απο τα τελευταια μεγαλα RD ZZ με μεγαλο καρουμπαλο. Δεν βλεπω να ξαναφερνει καποιο μαγαζι πια τετοια (μετα το τερμα του WI). Κρατα τον καλα γιατι εχουμε πλανα για το παλικαρι σου, ισως και συντομα!
Μην σκεφτεις να τον δωσεις ποτε εαν δεν με ενημερωσεις.... SUPER RED DRAGOΝ!!! Η επιστροφη!!! 390943 

Και κατι ακομα, μην το πολυ πιανεις στο δερμα του γιατι αφαιρειται το coating slime του και παιζει να βγαλει τιποτα (ειδηκα εαν στα χερια σου εχουν μεινει υπολειματα απο απορυπαντικο-φαρμακα-κρεμες κλπ κλπ.... Το ξερω οτι ειναι διασκεδαστικο πολυ. Το εκανα καμια φορα στον teardrop που ειχα και ειχε και αυτος ετσι τεραστιο καρουμπαλο αλλα με κραξανε πολυ οι εξω τοτε που και εγω το ανεφερα.... Προσοχη την ψαρουκλα σου λοιπον!!!!  SUPER RED DRAGOΝ!!! Η επιστροφη!!! 571212

PS: και βαλε και καμια φωτο ε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://flowerhorn.forumgreek.com
 
SUPER RED DRAGOΝ!!! Η επιστροφη!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Πωλειται Flowerhorn SB Α grade RED DRAGOΝ 20++ cm
» Parrot Videos + Pics

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Flowerhorn Greece :: Flowerhorn World :: Showroom - Δειξτε το καμαρι σας!-
Μετάβαση σε: